30.07.2019

“Не переплачуйте за тепло та гарячу воду”

До Вашої уваги методичні рекомендації, з яких ви дізнаєтесь, як захистити свої права при здійсненні перерахунку тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води в опалювальному сезоні 2019/2020 року.
На сайті Міністерства юстиції України за цим посиланням http://bit.do/eXSQH можна завантажити зразки документів для перерахунку ціни на зазначені комунальні послуги:
• Звернення про виконання рішення Уряду щодо перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення з урахуванням граничних цін/тарифів на зазначені послуги.
• Звернення щодо приведення цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг”.
На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг” встановлено граничну ціну на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та міста Київ на опалювальний сезон 2019/2020 року та розроблено калькулятор розрахунку “чесної платіжки”. Скориставшись ним, можна дізнатись, чи справедливою є вартість тепла та гарячої води у регіоні, та скільки ви зекономите, оплачуючи вартість послуг за новими тарифами. Онлайн-калькулятор доступний за посиланням: https://minjust.gov.ua/pages/calc-service
У разі виникнення питань звертайтесь до відділу «Біляївське бюро правової допомоги» Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: Одеська область, місто Біляївка, вул. Кіпенко, 6, каб. 1 (будівля РАЦС) або за телефоном (04852) 2-12-22.
Якщо ваші права порушують, дзвоніть на номер “гарячої лінії” цілодобово та безкоштовно 0 (800) 213 103, отримуйте первинну правову допомогу та дізнавайтесь про адреси найближчих центрів/бюро безоплатної правової допомоги.