23.04.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО»

Сім'я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереженню і передання культурних цінностей. З перших днів появи дитини на світ сім'я покликана готувати її до життя та практичної діяльності, в домашніх умовах забезпечити розумну організацію її життя, допомогти засвоїти позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінки й діяльності.

 

Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним, так трактує основний Закон нашої держави.

 

Відповідальне батьківство – ініціатива уряду, спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними, адже їх обов’язок дбати про дитину та забезпечувати її всебічний розвиток.

 

Відповідальне батьківство – це запорука щастя дитини та успіху України.

Мета кампанії – це підвищення обізнаності населення про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

Основні завдання кампанії:

- розмір та порядок нарахування аліментів;

- отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій;

- отримання послуги «Муніципальна няня» та ін.

Інформаційно-просвітницька кампанія розпочалася 11 березня і триватиме до кінця цього року, а тому Біляївське бюро правової допомоги має на меті інформування батьків про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище.

 

У разі виникнення питань звертайтесь до Біляївського бюро правової допомоги за адресою: м. Біляївка, вул. Кіпенко, 6 каб.1 (будівля РАЦС) або телефонами  (04852) 2-12-22.

Якщо ваші права порушують, дзвоніть на номер "гарячої лінії" цілодобово та безкоштовно 0 (800) 213 103, отримуйте первинну правову допомогу та дізнавайтесь про адреси найближчих  центрів/бюро безоплатної правової допомоги.