Майже 3,5 млрд грн податкових платежів спрямували платники Чорноморського управління ГУ ДПС в Одеській області до бюджетів усіх рівнів

«За січень-жовтень 2019 року платники податків Чорноморського управління перерахували до Зведеного бюджету майже 3,5 млрд грн податків і зборів, це майже на 86 млн грн більше  індикативного показника», - повідомив начальник Чорноморського управління Андрій Зарицький. 

   До державного бюджету забезпечено надходження понад 1,4 млрд грн, 46% надходжень до державного бюджету займає податок на додану вартість.

   Місцеві бюджети отримали більш 2 млрд грн.

   За словами керівника, найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень складає податок на доходи фізичних осіб, що становить 54% надходжень. Плати за землю надійшло  464 млн грн, більш 264 млн грн єдиного податку, з яких понад 181 млн грн сплачено фізичними особами підприємцями.

    Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 1,3 млрд грн.

«Такі позитивні результати досягнуті завдяки сумлінному виконанню громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, впровадження електронних сервісів та злагодженій роботі всього колективу Чорноморського управління», - зауважив Андрій Зарицький.