Режим роботи

РЕЖИМ РОБОТИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

16.1. Режим роботи підрозділів апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації, згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 10 грудня 1993 року № 1010 «Про тривалість робочого дня для працівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування» такий:

-  початок роботи щоденно о 8 годині 00 хвилин ранку;

- тривалість роботи по днях: понеділок, вівторок, середа, четвер - по
8 годин 15 хвилин, п’ятниця - 7 годин; вихідні дні - субота, неділя;

- кінець роботи - о 17 годині 00 хвилин, за винятком п’ятниці, коли робочий день завершується о 15 годині 45 хвилин;

- перерва на обід - з 13 години до 13 години 45 хвилин щоденно.

 

16.2. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації несуть персональну відповідальність за виконання підлеглими правил внутрішнього трудового розпорядку підрозділу.

 

16.3. В апараті райдержадміністрації, структурних підрозділах районної державної адміністрації ведеться табель обліку використання  робочого часу працівників.                       

 

16.4. Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації погоджують виїзд у відрядження з головою районної державної адміністрації або його заступниками, керівником апарату.

16.5. Перед виїздом у службове відрядження або у приватних справах в іноземні країни працівники, яким надано допуск до державної таємниці, зобов'язані повідомити про це відділ з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

16.6. У вихідні та святкові дні для оперативного зв’язку з органами державної влади, виконкомами місцевих рад, структурними підрозділами районної державної адміністрації, іншими закладами, установами і організаціями, підприємствами встановлюється цілодобове чергування заступників голови районної державної адміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та відповідальних осіб структурних підрозділів райдержадміністрації, згідно окремого графіка, в приймальній райдержадміністрації за тел. 2-52-71.

_________________________________________