13.06.2018

Територіальна реформа – в дії: гласність і точний розрахунок – запорука успіху

Такий висновок зробили учасники наради з питань децентралізації органів місцевого самоврядування в нашому районі, проведеній у райдержадміністрації.

Керівники структурних підрозділів РДА, представники виконавчого апарату районної ради, голови сільських та Хлібодарівської селищної рад району, голови ОТГ у ході наради зробили аналіз помилок з досвіду організації і роботи по-новому Біляївської – першої в нашому районі ОТГ. Всі одностайно висловлюються за необхідність об’єднання у ОТГ задля спроможності  максимального розвитку своїх територій і населених пунктів. Але робити це треба гласно, з всебічним обговоренням з людьми, оперуючи максимально точними прогнозами можливостей досягнення наміченого в різних варіантах об’єднань. Зрозумілість цілей повинна ґрунтуватись на стабільності державної політики по відношенню до ОТГ.

Тому, учасники наради висловили бажання на наступне засідання  запросити ще й народних депутатів, представників Офісу реформ в Одеській області для спільного обговорення та донесення до керівників області тих проблем, які  виникають у нас при проведенні реформи,  та позицію громад щодо процесу і формату ОТГ. Фінансове управління РДА до наступного засідання надасть головам усіх сільрад обрахунки про доходи і видатки майбутніх можливих ОТГ, враховуючи видатки на освіту, охорону здоров’я, культуру, соціальний захист населення.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації