Якою мовою громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, посадових осіб?

Громадяни мають право звертатися до вищезазначених органів українською чи іншою мовою, прийнятою для сторін, а рішення щодо звернень громадян та відповіді на них, оформляються відповідно до вимог законодавства про мови. Такі рішення та відповіді можуть бути викладені в перекладі мовою спілкування заявника. (ст. 6 Закону України «Про звернення громадян»)