08.08.2018

Бюджетні резерви і капітальні роботи

Ці два надзвичайно важливих питання  було розглянуто на робочій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Василь Петрович Самокиш. Крім  спеціалістів відповідних служб і організацій на неї було запрошено керівників ряду промислово-будівельних  і сільськогосподарських підприємств  району.

Згідно інформації начальник фінуправління РДА М.В. Кари  про стан освоєння головними розпорядниками коштів, виділених на капітальні і ремонтні роботи, капітальні видатки по району профінансовано на 29,2% річних призначень. Будівництво дитсадка в Латівці Августівської сільради  за рахунок державної субвенції ще й не починалось . Виділені кошти з обласного бюджету на об’єкти освіти використано на 22,3%, кошти  бюджету розвитку на 28,5%.

Начальник управління освіти РДА Анна Гладкіх пояснила, що укладені майже всі договори, підрядні організації працюють, комісія здійснює об’їзди по перевірці проведення капітальних та поточних робіт.  Робота в цьому напрямку триває.

99,7% районного бюджету формується за рахунок сплати податку з доходів фізичних осіб. Тож так важливо, щоб ці кошти справно надходили у бюджет.

В цілому ці надходження  йдуть у межах планових показників і навіть на 27,1%  їх більше минулорічного, податковий борг скоротився з початку року. Проте  резерви є. Одним з них є сплата податку з доходів фізичних осіб будівельних підприємств, які виконували роботи на території нашого району та віднаймали  залучених  працівників.

На нараді було також дано фахові роз’яснення щодо методики перерахування коштів по ПДФО до районного бюджету.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації.