23.09.2013

Дари осені

До Дня народження міста Біляївка на його центральній площі 21 вересня пройшов осінній сільськогосподарський ярмарок.

Поповнили свої комірчини мешканці міста та району мукою пшеничною, картоплею, капустою, цибулею, буряками, морквою, томатами, огірками, а тако ж яблуками, виноградом, грушами та сливами, доставленими для них сільськогосподарськими підприємствами району: АФ «Промінь», ВКФ «Маяки», ТОВ «Придністровець», ТОВ «Венера», ТОВ «Троїцьке», ТОВ «Південьагропереробка», фермерські господарства району та нашими сусідами з Овідіопольського району АФ «Евріка». 

Гостиннністю та запашними шашликами приваблювали до себе дівчата у нарядному національному вбранні з ПП АФ «Єдність», пропонуючі покупцям свіже м’ясо, сало, ковбасні вироби та молочну продукцію.

Поряд з ними з доброзичливою посмішкою пропонували свою смачну випічку (хліб, тістечки та знамениті українські вертути) працівники Біляївської райспоживспілки та фермерського господарства «Чуваково».

В об’ємних ємкостях чекали на свого покупця свіжовиловлені рибалками РСК «Придністровець» соми товстолоби та коропи.

Приватний підприємець з селища Хлібодарське Волков О.В. представив гурманам копчену та солену рибу, морепродукти, яка перероблена на його власному підприємстві.    

Добре відома мешканцям нашого міста молочна продукція АФ «Южний», ковбасні вироби, копченності ПП «Гармаш», «Олімпія», «Злата» тако ж була представлені на ярмарку у широкому асортименті.

З великим бажанням прийняли пропозицію участі у ярмарку приватні підприємці району, які запропонували тушки кролів, качок, курей, рибної продукції, а також овочі та фрукти, вирощені у своїх присадибних ділянках.

Різноманіття яскравих, величних та ароматних троянд, садженці фруктових і декоративних дерев від підприємців району прикрашало ярмаркову площу.

Правильно здійснити свій вибір, знайти необхідний товар відвідувачам ярмарку допомагала художній керівник районного будинку культури Кваша Світлана Олександрівна. Прекрасний музичний супровід та талановите виконання афганських пісень забезпечив гурт з міста Біла Церква «Ташакур».