14.09.2018

До кінця року в Одеській області планується завершити ремонтні роботи на 6 автомагістралях

Ремонт доріг в Одеській області триває за планом. До кінця року буде завершено дорожні роботи на 6 магістральних автошляхах. Наразі в регіоні ремонт здійснюється на ділянках “М-15 Одеса-Рені”, “Р-55 Одеса–Вознесенськ–Новий Буг”, “М-05 Київ–Одеса”, а також будується нова дорога в обхід міста Рені. Нещодавно завершилися дорожні роботи на автошляху «М-15 «Одеса-Рені» від мосту біля Паланки до села Монаші. Протяжність відремонтованої ділянки склала 30 кілометрів. Фінансування робіт здійснювалося за рахунок понадпланових митних платежів. Проектом передбачено також встановлення бар’єрного огородження, штучного освітлення і нових транспортних зупинок.

«Йдемо за планом та системно оновлюємо автошляхи регіону, хоча й сума коштів на ремонт доріг цьогоріч нам зменшено вдвічі – через зміни умов “митного експерименту” на законодавчому рівні. Ремонт доріг — наш незмінний пріоритет. Минулого року, нагадаю, нам вдалося відремонтувати безпрецедентні за останні кілька десятків років 259 км доріг регіону. Ми прагнемо, аби кожен мешканець області чи турист мав змогу пересуватися швидко, комфортно та безпечно».

Цьогоріч вже завершено ремонт мосту біля Паланки, відремонтовано 19 кілометрів доріг “Т-16-30 Струмок–Шевченкове–Кілія” та 9 кілометрів “Т-16-25 КПП "Кучурган"– Біляївка–Маяки–Овідіополь”. Заплановано ремонтні роботи, зокрема, і по вулицях та дорогах комунальної власності (які є часткою магістральних доріг) у Подільську, Білгород-Дністровському, Ізмаїлі, Біляївці.

Очільник регіону Максим Степанов розповів, за яким принципом визначається план ремонту доріг: «Ключовий акцент – на основних магістралях, після чого починаються роботи на дорогах, що з'єднують їх з райцентрами. Беремо до уваги інтенсивність руху та місця, де є підвищений рівень ДТП, а також ремонтуємо “соціальні дороги” – для забезпечення під’їздів до шкіл та лікарень. Звичайно ж, особлива увага приділяється туристичним напрямкам».

Відтак, на наступний рік в Одеській області заплановано ремонтні роботи за такими напрямками: “Р-55 Одеса - Вознесенськ - Новий Буг”; Р-33 "Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка”; “Т-16-25 Контрольно-пропускний пункт "Кучурган"- Біляївка – Маяки – Овідіополь”; “Т-16-27 КПП "Серпневе"-Тарутине – Арциз –Татарбунари”; “Т-16-41 Овідіополь - Дальник – Санжейка”; “Т-16-10 Приморське - Жовтий Яр – Татарбунари”, “Р-70 Одеса - Білгород-Дністровський – Монаші” та інших доріг, що з'єднують районні центри з основними магістральними шляхами області.

 

За матеріалами Одеської ОДА