20.01.2016

Екологічний форум «Сучасний стан та перспективи розвитку Нижньодністровського національного природного парку »

27 січня 2016 року в м.Біляївка Білгород-Дністровською, Біляївською та Овідіопольською районними державними адміністраціями за участі представників відповідних місцевих рад та громадськості планується проведення екологічного форуму щодо актуальних проблем та майбутнього розвитку Нижньодністровського національного природного парку.

Метою форуму є сприяння відкритому, конструктивному діалогу і формування прозорих партнерських відносин між суспільством, владою та керівництвом парку, підвищення ступеня участі громадськості у вирішенні актуальних завдань розвитку парку та захисту навколишнього природного середовища.

За час існування Парку від 2008 року низка проблем вирішувалась ефективно, проте накопичились питання, які чекають на своє вирішення.  Мета форуму - відкрито і відверто проговорити такі питання, принагідно сформувавши порядок денний для діяльності Парку в майбутньому. З метою налагодження контакту з громадськістю на форум запрошуються фахівці, науковці, представники бізнесу, влади та освітянської сфери, громадські організації та всі небайдужі до питань збереження та розвитку парку.

Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити анкету та відправити на електрону адресу ecolog.rda@gmail.com або зателефонувати до Бїляївської РДА (контактна особа – Тимофеєва Марина, тел. (04852) 2-56-64)

Зареєстровані учасники отримують підтвердження на електрону адресу.