11.01.2019

Готуємося до боротьби з погодними випробуваннями зими

09 січня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов провів селекторну нараду з керівниками усіх служб регіону, районних держадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.  Участь у нараді взяв виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Іванов, відповідні керівники служб і установ району.

Обговорили готовність до усунення наслідків зимової негоди, що накрила наш регіон  цими днями. Ми спостерігаємо мокрий сніг з дощем, значні пориви вітру та ожеледь з обмеженою видимістю через туман до 200-500 метрів.

Необхідно зробити все, аби негода якомога менше відобразилася на житті мешканців нашого регіону. Ми маємо відпрацьований у минулому році алгоритм дій, за яким будемо працювати і зараз. Вкрай важливо проконтролювати усі пункти обігріву та місця відстою автотранспорту, аби вони функціонували і були забезпечені всім необхідним», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Керівник регіону зазначив, що під час негоди усі служби повинні працювати у посиленому режимі.  У разі погіршення погодних умов є можливість перенести початок навчань в школах ще на тиждень.

В нашому районі, як  було зазначено під час обговорення на апаратній нараді  райдержадміністрації, опалювальний сезон проходить у плановому режимі. До усунення наслідків ймовірної зимової негоди, як на дорогах, так і в селах, підготовлено техніку і все необхідне, готові надавати допомогу пункти обігріву та стоянки автотранспорту.

Якщо ви потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101, або скористайтеся гарячою телефонною лінією Служби автомобільних доріг Одеської області – (067) 575-68-86. За цим номером можна надіслати свою геолокацію через Viber, WatsApp або Telegram.

Нагадаємо, у разі пошкодження ліній електропередач слід інформувати диспетчеру АТ «Одесаобленерго» за номером телефону (048) 705 25 71, і в жодному разі не торкатися обірваних електродротів.

Інформацію про пункти обігріву Біляївського району, які розгортаються під час несприятливих погодних умов у зимовий період та місця (майданчики) розміщення автомобільної техніки з обладнаними пунктами обігріву для обігріву водіїв автотранспорту та пасажирів Біляївського району  під час несприятливих погодних умов у зимовий період можна знайти на сайті Біляївської РДА за посиланням http://bilyaivka-rda.odessa.gov.ua/novini/punkti-obgrvu-blyavskogo-rajonu-yak-rozgortayutsya-pd-chas-nespriyatlivih-pogodnih-umov-u-zimovij-perod/ .

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації