11.01.2019

Медіа-центр у Мирному

Напередодні Нового року в рамках виконання Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на базі Мирненської бібліотеки відбулось урочисте відкриття Медіа-центру. Цей культурно-освітній Медіа-центр, стане платформою для реалізації культурно-просвітницьких і інтелектуальних потреб населення. За кошти обласного бюджету Центр облаштований сучасними комп’ютерами, веб-камерами,  за кошти районного бюджету – відремонтовано приміщення і придбано меблі.

У відкритті Центру прийняли участь керівники району та села Мирне.  Вони  привітали жителів села Мирне  з відкриттям медіапростору, а також високо оцінили роботу самої бібліотеки. Творчими подарунками привітали учасників заходу аматори Мирнянського Будинку культури.        

Найближчим часом у Центрі відбудеться низка різноманітних акцій, творчі зустрічі, виховні, освітні й розважальні заходи для школярів та студентів.

На території Біляївського району вже функціонує п’ять медіа-центрів створених по проекту «Бібліоміст» і Мирненський вже шостий такий в районі, який відповідає сучасним вимогам. Справа хороша, потрібна, тому її треба продовжувати.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації