07.06.2018

Органи правопорядку формують сьогодні нові традиції захисту громадян, і це заслуговує на подяку, – Прем’єр-міністр

Співробітники органів правопорядку, які зазвичай найперші забезпечують безпеку громадян під час масових заходів, наразі формують нову культуру і практику забезпечення спокою, використовуючи весь наявний досвід. Рівень виконання обов’язків – найвищий, і це заслуговує на повагу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії нагородження відзнаками КМУ правоохоронців системи МВС, які забезпечували публічну безпеку під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

«Для нас важливо, щоб люди відчували себе у безпеці. І це щодня лягає на ваші плечі, - сказав Прем’єр-міністр, звертаючись до правоохоронців. - В умовах складних викликів, які має наша держава, важливо, аби рівень безпеки був найвищим. І особливо, коли йдеться про проведення масштабних масових заходів».

Володимир Гройсман згадав рівень проведення Євробачення минулого року в Києві, фіналу Ліги чемпіонів та інших великих міжнародних подій. Глава Уряду подякував правоохоронцям: «Ви проявили себе з високої професійної точки зору на відмінно», - зазначив Прем’єр-міністр.

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/organi-pravoporyadku-formuyut-sogodni-novi-tradiciyi-zahistu-gromadyan-i-ce-zaslugovuye-na-podyaku-premyer-ministr