06.06.2018

Переможці «Танцювального олімпу» Біляївщини 2018 року

Яскравих емоцій, нових вражень і перемог, передусім, над собою побажала  від районної влади, особисто від  очільниці районної державної адміністрації Олени Рудоманенко начальник відділу прес-служби апарату РДА Юлія Дзей у привітанні всім учасникам на відкритті традиційного районного фестивалю «Танцювальний Олімп -2018».  

Цей фестиваль щорічний, знаковий у культурному житті району, передусім, дітей і підлітків,  які  завдяки своїм хореографам-наставникам не просто люблять танцювати, а живуть танцями, прославляючи свої  родини, села, Біляївщину на всю Україну. Цього року він проводиться вже увосьме. І значною мірою й завдяки йому, хореографія в районі розвивається, набуває популярності на рівні з вокалом. Нині  на фестиваль представили свої кращі  композиції  двадцять два колектива з більшості сільрад району.

Компетентному журі районного відділу культури  райдержадміністрації  було не легко визначати переможців у трьох  вікових номінаціях  учасників.  Виступи вилилися у чудовий концерт, який дуже порадував учасників і глядачів.

У молодшій категорії найкращими цього року названо учасниць «Сяйва» Троїцького сільського клубу. Ансамбль «Батерфляй» Біляївської школи естетичного мистецтва стали другими.

І молодша і старша групи  студії «Запалюючі зірки» Дачненського  сільського клубу отримали дипломи третього ступеню фестиваля.

У старшій групі учасниць фестивалю розгорілась особливо напружена конкуренція. Багато колективів  відзначились високою майстерністю, оригінальними композиціями. Жюрі першість присудило «Феніксу» Майорівського Будинку культури Біляївської ОТГ. Друге місце у ансамблю Іллінського Будинку культури.

Серед ансамблів змішаної вікової категорії  п’єдестал пошани фестивалю  зайняли представники Вигодянського, Яськівського, Усатівського Будинків культури.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації