04.09.2019

Першовереснева Біляївщина

Для першокласників і старшокласників День знань є одиним з найбільш зворушливих. За багаторічну історію відзначання свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Урочисто його відзначили на Біляївщині. Школярі, вчителі, батьки, представники влади та духовенства зібрались біля стін шкіл, щоб разом розпочати новий навчальний рік. 
Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Вже другий рік поспіль першокласники району будуть вчитися за стандартами Нової української школи. Для них - це новий етап, це початок шляху, тривалістю в дванадцять років, у країні знань. 
Попереду багаторічний шлях у школі, як в окремому всесвіті. В шкільних стінах діти виростуть, отримають перші досягнення, пізнають кохання. Для тих, хто уже надівав на себе стрічку випускника, перший дзвоник викликає тепле відчуття ностальгії.
На завершення урочистих лінійок, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленьких першокласниць, який покликав школярів до класів на перший урок. 
Бажаємо школярам цікавих уроків, вірних друзів та незмінної підтримки від батьків.

Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації.