06.06.2018

Реабілітація соціального сирітства: «БУДЬ НАШОЮ МАМОЮ. БУДЬ ЛАСКА.»

Завдяки копіткій системній роботі Біляївського  центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Біляївської районної державної адміністрації ще двоє соціальних сиріт з притулку переїхали у нову сім’ю.

Олена Георгіївна Константінова виховує п’ятирічного сина Кирила і  висловила бажання взяти на виховання дівчинку. Про доньку вона мріяла давно. Пройшла курс  підготовки прийомних батьків та батьків-вихователів і у березні  відвідала    біляївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Семирічна Сабріна Ніколаєнко їй  відразу сподобалася. І виявилось, що у неї тут є й брат, на рік молодший за неї. Дев’ять місяців тому їх непутящу маму позбавили батьківських прав і забрали дітей до центру реабілітації, де вони й живуть, мріючи про дім і родину. В Олені Георгіївні  вони відразу відчули нову маму, довіру і захист. І жінка не змогла розлучити братика та сестричку -  попросила у свою сім’ю обох.  У минулу п’ятницю Олена Георгіївна забрала Ніколаєнків з центру додому, у свою простору трикімнатну квартиру  у сусідньому  Ізмаїлі. Радість свою дітлахи й не приховували. 

Дивлячись на них з новою мамою радіють і всі, хто їх бачив. Ще двоє соціальних сиріт будуть зігріті сімейним теплом і любов’ю. В добрий час. На щасливе життя. 

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації