10.10.2018

Робоча зустріч з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

Під головуванням  заступника голови районної державної адміністрації Рудоманенко Олени Вікторівни, за участю радника губернатора з гендерних питань Акімової Людмили Степанівни, та кандидата юридичних наук, голови громадського руху «Віра, Надія,Любов» Семікоп Тетяни Євгеніївни, в залі засідань Біляївської районної державної адміністрації

09 жовтня 2018 року проведено робочу зустріч Біляївської районної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

В робочій нараді взяли участь всі служби та структурні підрозділи Біляївської районної державної адміністрації, які у чотирьох напрямках безпосередньо відпрацьовують  питання координаційної ради, щодо сім'ї,  гендерної рівності чоловіків та жінок, насилля в сім'ї та протидії торгівлі людьми.
Здійснено розгляд роботи механізму взаємодії Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та Національної програми з протидію торгівлі людьми. Розглянуто роботу національного механізму взаємодії суб'єктів, які надають допомогу потерпілих від торгівлі людьми, алгоритм дій суб'єктів національного механізму взаємодії при виявленні постраждалих від торгівлі людьми та наданні їм необхідної допомоги.

Подолання насильства в родині, можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій та кожного громадянина.

У всіх областях України 18 жовтня з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відбудеться Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми ,„Walk for Freedom/Хода за свободу”. 

 

 

 

Заступник начальника управління 

соціального захисту населення                                                       С.С. Підмазко