10.09.2019

Розвиток спорту – пріоритет в Усатовому

Великою радісною подією Усатового стало урочисте відкриття сільського сучасного стадіону. Сяють на сонці блискучі кубки і призи, завойовані сільськими спортсменами у різних змаганнях і видах спорту, серед яких найбільші і найцінніші з футболу – районні та обласні. Сельчани на стадіоні зібрались сім’ями. Гості свята завітали традиційно з подарунками.
Комплекс нового стадіону містить добротне футбольне поле з роздягальнею і трибунами, а також волейбольний, баскетбольний та тенісний майданчики, бігові доріжки та тренажери.
Ініціатором реконструкції, а насправді будівництва стадіону став сільський голова Маковійчук Ю.І. за підтримки виконкому та депутатів Усатівської сільради. Всі роботи на цьому довгоочікуваному усатівцями об’єкті інфраструктури села виконано за рахунок місцевого бюджету.
Символічну червону стрічку з теплими поздоровленнями селянам перерізали голова районної державної адміністрації Самокиш В.П., голова районної ради Мишаглі О.Г., Усатівський сільський голова Маковейчук Ю.І.
В урочистостях з нагоди відкриття стадіону взяли участь депутат районної ради Кіссе П.І, виконавчий директор Асоціації голів місцевих рад Біляївського району Гритенко А.А., представник підрядної організації Бабенко О.В. , директор Усатівського НВК «школа – гімназія» Савенко С.Г., всі депутати Усатівської сільської ради, директор КП «Хаджибей» Єсауленко Є.В., учні сільської гімназії та їх батьки. Виступаючі подякували Усатівській сільській раді за проведену роботу, побажали нових звершень у роботі на благо села та його жителів, висловили впевненість, що цей чудо-стадіон стане потужним продовженням розвитку спортивної інфраструктури села. Адже підтримка і розвиток здорового способу життя – в пріоритетах роботи сільської ради, яка обрала своїм девізом гасло «Спорт – посол миру!»
Добрим подарункам усім стали дружні матчі юніорнацьких команд СК «Хаджибей», вразивши всіх майстерністю, зірвавши оплески всіх вболівальників.
Також прикрасили свято ігри волейболістів, кращі номери улюблених художніх колективів та виступ школярів Усатівської НВК.
21 вересня 2019 року відбудеться турнір присвячений Дню заснування села Усатове в якому збірна клубу ветеранів сільського футболу буде змагатися з основним складом СК «Хаджибей». Це щорічна традиційна зустріч спортсменів. Отже, запрошуємо всіх любителів футболу. Місце зустрічі с. Усатове, вулиця Гагаріна, 83/а, сільський стадіон. Буде гаряче!

Прес-служба апарату районної державної адміністрації.