07.06.2018

Розвиток туризму та курортів Одещини

Як в області підготувались до нинішнього туристичного  сезону  та  виконується програма розвитку туризму та курортів. Про це йшла мова на селекторній нараді  ОДА з головами РДА, ОТГ та міськими головами міст обласного значення 4 червня. З інформацією виступив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів ОДА Шека О.О.

Це питання  розглянуто на виконання протокольного доручення селекторної наради ОДА, що відбулось 26 березня цього року.

На Біляївщині ця робота ведеться згідно районної Програми «Розвитку туризму в Біляївському районі на 2017-2020 роки», на виконання заходів якої з районного бюджету виділено сто тисяч грн. Всім органам місцевого самоврядування РДА рекомендовано передбачити в місцевих бюджетах кошти на благоустрій  місць масового відпочинку та обстеження цих місць біля водойм. В рамках цієї програми планується замовлення відповідної поліграфічної продукції  інформаційно-рекламного змісту. Низку заходів планується провести до Міжнародного Дня туризму. Буде організовано  серед школярів конкурс туристичних маршрутів «Моя Біляївщина», «Туристичними стежками рідного краю». З метою підтримки народних промислів, створення творчих  майстерень готуються виставки-ярмарки, семінари майстрів народних ремесел і  умільців.

На обласній селекторній нараді 4 червня також обговорено  дотримання Закону України «Про  Національний архівний фонд та архівні установи» в районних державних адміністраціях, виконавчих комітетах міських рад міст обласного  значення, об’єднаних територіальних громадах  та Трудових архівах Одеської області.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації