13.06.2018

Салют над Троїцьким

День народження свого села троїчани об’єднали з храмовим святом, яке відзначають вже не одне століття, на Троїцю. Офіційно нині цьому селу – окрасі дельт Дністра і Турунчука – виповнилося 233 роки. Тож з раннього ранку неділі троїчани всі разом молились у сільських церквах за своїх предків і майбутнє села, кожної родини. А офіційну частину розпочали спільним виконанням Гімну України.

До привітань, почесних відзнак і пам’ятних подарунків знатним людям села, кращим трудовим колективам, установам і організаціям від  лідерів громади голови Яськівської ОТГ Володимира Курка, керівника фермерського господарства «Троїцьке»  Наталі Курко, долучаються представники влади району, депутати всіх рівнів, духовенство. Вони теж з подарунками і почесними грамотами.

Велика святкова програма з міні-кінотеатром, театралізованими постановками, розважальними атракціонами  не залишила байдужим нікого. Окрасою концерту став виступ народної артистки України Катерини Бужинської. Це теж  подарунок односільчанам від підприємців села, організаторів свята.

Головне свято Троїцької громади завершилось традиційним салютом.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації