04.09.2019

Серпнева конференція педагогічних працівників району – 2019

Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Кожен прожитий день у школі не схожий на попередній. Колесо навчальних років обертається настільки швидко, що хочеться вигукнути: «Мить, зупинись». Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.
Так, 29 серпня поточного року, відбулась конференція педагогічних працівників Біляївського району, яка розпочалась хвилиною мовчання за світлу пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У заході взяли участь голова Біляївської районної державної адміністрації Самокиш Василь Петрович, голова Біляївської районної ради Мишаглі Олег Григорович, голова профспілки працівників освіти Біляївського району Бондаренко Ліля Павлівна та педагоги Біляївщини. У рамках серпневої конференції увага була закцентована на питаннях розвитку освіти. Пленарна частина розпочалася доповіддю начальника управління освіти Біляївської районної державної адміністрації Гладкіх Анни Олександрівни «Нова українська школа - перші результати, очікування та перспективи розвитку». Звертаючись до освітян, керівники району та начальник управління освіти зазначили, що освіта є не просто сферою життя - це сфера, яка визначає наше сьогодення і майбутнє. Аплодисментами зустріли молодих вчителів освітяни. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та активну громадську діяльність були нагороджені кращі працівники освіти Біляївського району.
День минув плідно та насичено. Заклади загальної середньої освіти взяли участь у педагогічній виставці «Нова українська школа - територія розвитку талантів». Провели цікаві майстер – класи для вчителів району спікери: Челпанова Віра Іванівна, методист Біляївського районного методичного кабінету - «Агресивність, злість, гнів: причини та попередження»; Радько Ольга Миколаївна, практичний психолог Великодальницької ЗОШ №2 І-ІІІ ст. - «Постановка мети та знаходження в собі ресурсів для її реалізації»; Марчук Євгенія Іванівна, практичний психолог Нерубайського ДНЗ «Ромашка» - «Вплив емоцій та почуттів на результативність в роботі»; Павлюченко Анна Сергіївна, практичний психолог Великодальницького НВК «Школа-гімназія» - «Профілактика емоційного та професійного вигорання»; Астахова Вікторія Віталіївна, практичний психолог Великобалківської ЗОШ І-ІІ ст. – «Налаштовуємося на роботу та наповнюємося ресурсом». Після закінчення офіційної частини на базі Великодальницького НВК «Школа-гімназія» відбулася робота в предметних секціях.


Біляївський Районний Методичний Кабінет