12.02.2020

Сесія районної ради: затвердження звітів, прийняття нових програм

Голова Біляївської районної державної адміністрації Василь Петрович Самокиш 11 лютого прийняв участь у засіданні 29 сесія  районної ради сьомого скликання. Програма сесії була насиченою, але всі питання  були розглянуті на засіданнях депутатських комісій і президії районної ради. Вів засідання голова райради Мишаглі  О.Г.

 

Районна державна адміністрація звітувала про виконання районного бюджету за минулий рік. За власними доходами планові призначення перевиконано, отримано на 7,8 млн. грн. більше. В тому числі надходження власних доходів загального фонду забезпечено на 103,7 %, темп росту до рівня 2018 року становив 128,1%.

Це дозволило збільшити видатки на соціально-економічний розвиток майже до 11 млн. грн., в тому числі на реалізацію районної соціальної  цільової Програми  «Милосердя в дії»  спрямовано майже 2 млн. грн.

За рахунок  перевиконання доходної частини районного бюджету  державному бюджету,  надана  була субвенція  на виконання програм соціально – економічного розвитку регіонів в сумі 10,7  тис. грн., яка освоєна за призначенням.

Прийнявши звіт  про виконання Програми забезпечення виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень на 2018-2019 роки, затверджено  таку ж програму на 2020 рік.

Також затверджено  виконання Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськими організаціями на 2016-2019 роки, внесено до неї відповідні зміни.

Зміни і доповнення внесено до рішення райради «Про районний бюджет Біляївського району на 2020 рік».

Депутати затвердили районні Програми  розвитку малого та середнього  підприємництва в Біляївському районі на 2020 рік, а також  фінансової підтримки військових частин, установ Збройних Сил України та Національної Гвардії України, дислокованих на території району, Біляївського районного територіального  центру комплектування та  соціальної підтримки,  Білгород-Дністровського прикордонного загону, Біляївського ВП  ГУНП в Одеській області на 2020 – 2021 роки.

Затверджено Статути  комунальних підприємств  Біляївської райради  «Біляївська центральна районна лікарня», «Баляївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Райбудсервіс» у новій редакції. А також  прийнято рішення по цілій низці майнових питань .   

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації.