06.11.2018

Шановні мешканці Біляївського району!

Нагадуємо, що і надалі триває приписна кампанія - процес вибору лікаря і укладення з ним договорів.

До 1 січня 2019 року лікарі продовживатимуть надавати первинну медичну допомогу як і раніше, не залежно від того, заключив пацієнт з ним декларацію чи ні. Кожен пацієнт має право обрати свого лікаря загальної практики - сімейного лікаря, за умови, що кількість пацієнтів у такого лікаря не перевищує дві тисячі осіб. Тому потрібно визначитися з вибором якнайшвидше. Щоб отримати інформацію про сімейних лікарів, вам потрібно звернутися до закладу, який надає первинну медичну допомогу у вашому населенному пункті(амбулаторія, ФАП, ФП). Усі амболаторії ЗПСМ та більшість ФАПів підключені до мережі інтернет, та отримали комп'ютерне обладнання для укладення декларацій. Якщо ви вже визначились з лікарем,але не маєте можливості потрапити до нього на прийом, то можете звернутися до медпрацівника амбулаторії чи ФАПу у вашому населенному пункті.І він по можливості допоможе Вам.

Для укладення декларації з собою потрібно мати паспорт(чи ID-картку), реєстраційний номер платника податків(ідентифікаційний код), мобільний телефон,а для дітей свідоцтво про народження і документи одного с батьків чи опікунів. У 2019-му році розпочнеться зміна системи для більш складних та дорогих послуг - консультацій,діагностики аналізів.Більшість консультацій спеціалістів,найважливіші діагностичні дослідження,а також основні аналізи за направленням сімейного лікаря оплатить НСЗУ. Послуги в поліклініках будуть надаватися безоплатно тільки за направленням лікаря сімейної медицини.Якщо пацієнт звернеться до вузькопрофільного спеціаліста без направлення,таку консультацію він оплачуватиме самостійно, через кассу. Тож ми кажемо пацієнтам : "Якщо не хочете платити,зверніться по допомогу і направлення до свого сімейного лікаря. Не маєте свого лікаря?-Оберіть його.Ваш лікар Вас не влаштовує?-Змініть його.Усе просто." І тільки від самого лікаря залежить,чи оберуть пацієнти саме його. На території Біляївського району працює 43 сімейніх лікаря.Обслуговує населення 21 амбулаторія сімейної медицини та 17 ФАПів Для якісного обслуговування та надання кваліфікованої медичної допомоги,оберіть свого лікарята підпишіть з ним декларацію.Починаючи з 1-го січня 2019-го року,у зв'язку з реформуванням первинної ланки медичної допомоги,пацієнти,які не уклали декларації з сімейніми лікарями,за медичні послуги платитимуть з власної кишені.

Дізнатися про лікарів які працюють в амбулаторіях Біляївського району та підписують декларації з пацієнтами можливо безпосередньо в самих амбулаторіях або в телефонному режимі : Салинко Руслан Миколайович-головний лікар Біляївського центру ПМСД; Краснянська Наталія Дмитрівна-заступник головного лікаря з медичної роботи; Бородачик Тамара Петрівна-зав.амбулаторії ЗПСМ м.Біляївка; Хоменко Тетяна Анатоліївна-зав.амбулаторії ЗПСМ с.Августівка; Гончарова Галина Сергіївн-зав.амбулаторії ЗПСМ с.Василівка; Бандурко Ігор Анатолійович -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Великий Дальник; Тітієвська Ганна Григорівна-зав.амбулаторії ЗПСМ с.Граданиці; Кравчук Євгеній Олександрович-зав.амбулаторії ЗПСМ с.Вигода; Піскун Віктор Васильович-зав.амбулаторії ЗПСМ с.Дачне; Любинський Олег Григорович -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Маяки; Лєвша Леонід Юрійович-зав.амбулаторії ЗПСМ с.Нерубайське; Стогній Ганна Борисівна -зав.амбулаторії ЗПСМ станція.Усатове; Остапенко Олексій Васильович-зав.амбулаторії ЗПСМ селище Усатове; Постовик Олена Анатоліївна -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Яське; Харитонова Мар'яна Миколаївна -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Котовка; Балановська Ольга Сергіївна -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Хлібодарівське; Антощук Микола Миколайович -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Іллінка; Спіян Олександр Дмитрович -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Троїцьке; Сугачевський Олег В'ячеславович -зав.амбулаторії ЗПСМ с.Холодна Балка.

Не залишайтеся байдужими до свого здоров'я! Прийдіть і оберіть свого лікаря та підпишіть декларацію.

 

Заступник головного лікаря з медичної роботи Біляївського центру ПМСД

Краснянська Наталія Дмитрівна