09.09.2019

Служба зайнятості інформує: Професія «Кравець»!

Одеською обласною службою зайнятості планується організація професійного навчання за професією «Кравець» з 21.10.2019 року на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ». Навчальний заклад має вдосконалену навчально-виробничу та матеріально-технічну базу, гуртожиток.

Термін навчання - 9 місяців. Під час навчання слухачі опановують конструювання швейних виробів та технологію виготовлення швейних виробів, матеріалознавство, обладнання швейного виробництва, спеціальне малювання, проходять виробниче навчання в навчальному закладі та на виробництві, а також виробничу практику.

Вимоги до слухачів, які направляються на навчання:

-         вік на момент проходження практики не менше 18 років;

-         стать - чоловіча, жіноча;

-         освіта - повна або базова загальна середня;

-         вимоги до стажу роботи відсутні;

-         медична довідка за формою 086-О.

Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне. Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка та можливість працевлаштування на підприємствах м. Одеси та області.

Зацікавила інформація? За деталями звертайтеся до фахівців Біляївської районної філії Одеського обласного  центру зайнятості за адресою: м. Біляївка, пр-т  Незалежности, 15 або за телефоном 2-28-80

 

Запрошуємо до навчання!