13.06.2018

Споруди цивільного захисту використовувати за призначенням

Цивільний захист населення – важлива складова відповідальності місцевої влади. Цивільна оборона значною мірою залежить від наявності і стану захисних споруд, що є на місцях. Тож керівник Біляївської РДА Олена Рудоманенко  з метою якісного проведення цього року інвентаризації фонду захисних споруд цивільної оборони, які розташовані на території району, видала  відповідне розпорядження.

Розпорядженням  затверджено план    організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації, план-графік комплексних перевірок захисних споруд та склад районної комісії, що координуватиме цю важливу роботу. Комісію очолила особисто керівник РДА  Олена Рудоманенко. Членами її стали крім керівників відповідних управлінь та відділів РДА, районних організацій, голови виконкомів сільських і селищної рад району.

Розпорядження це вже виконується. Визначаються балансоутримувачі захисних споруд, а також орган управління ними, як об’єктами нерухомості майна комунальної власності, перевіряється технічна документація, уточнюються і оновлюються облікові  документи, оформлюються інвентаризаційні справи.

Проводячи технічне обстеження захисних споруд,  головна увага приділяється приведенню їх у готовність до використання за призначенням. Це  покладено на відповідальність керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які розташовані на підвідомчій території та мають на балансі захисні споруди.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації