10.08.2018

У громадських організаціях: Профспілка – за сучасне обличчя держслужби

В рамках співробітництва з Центром Солідарності в Україні Американської федерації праці – Союзу виробничих профспілок та громадською організацією «Трудові ініціативи» Молодіжна рада профспілки працівників   державних установ України провела семінар для членів молодіжних рад регіональних організацій профспілки за проектом «Профспілкові цінності в дії: прозорість, рівність, солідарність». В делегації Одещини були і лідери молодіжної ради Біляївської районної організації профспілки працівників держустанов – Юлія Дзей, Тетяна Авраменко, Андрій Авраменко.  

Семінар проходив у місті Миколаїв. Почався з  привітального виступу голови Профспілки працівників державних установ України Юрія Піжука.

Учасникам цього унікального  семінару  в доступній формі було донесено принципи доброчесності у публічному управлінні, аспекти боротьби з корупцією на державній службі, загальнолюдські та профспілкові цінності, їх єдність з принципами  держслужби, цінність солідарності та рівності, свободи.

З нагоди 100-річчя запровадження державної служби України  за ініціативою голови Профспілки  працівників держслужби України Юрія Піжука  в ході семінару молодь провела флеш-моб «Профспілка – за сучасне обличчя державної служби». За його  програмою учасники спустились порогами «Млин» та «Запорізький». Так  провели рафтинг,  пройнявшись гордістю за красу  рідної України, могутність Дніпра-славутича,  здружившись для  подальшої  профспілкової роботи  по-новому, сучасному.

 

Волженіна Н.Г. – голова Біляївської районної профспілки працівників державних установ України;

Дзей Ю.В. – заступник голови Молодіжної  ради при Біляївській районній профспілковій організації працівників  державних установ України.