24.12.2019

У новий рік із збалансованим бюджетом

Сесія районної ради прийняла запропонований проект бюджету на 2020 рік. Він збалансований, бездефіцитний,  більший минулорічного. Доходи і видатки визначено у 477,67 млн. грн. Затверджено бюджетні призначення та міжбюджетні трансферти.

По фактичним показникам виконання бюджету 2019 роки прийнято необхідні зміни  і доповнення.

Прийнято Програму  забезпечення громадської безпеки, профілактики злочинності та подення правопорядку на території району службами Біляївського відділу поліції Усатівського відділення поліції ГУ НП в Одеській області на 2029-2022 роки.

Внесено зміни до Програми забезпечення виконання Біляївською РДА делегованих повноважень на 2018-2019 роки, Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним  та залізничним  транспортом  у Біляївському районі на 2019 рік.  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Біляївської районної ради «Біляївський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги» на 2019-2020 роки, Програми ліквідації  стихійних сміттєзвалищ та утримання в належному санітарному стані території Біляївського району на 2018-2020 роки.

Депутати  затвердили виконання районної програми фінансової підтримки військових частин, установ Збройних Сил України та Національної Гвардії України, дислокованих на території району, райвійськкомату, відділу прикордонної служби «Яськи» Білгород-Дністровського прикордонного загону, Біляївського ВП ГУНП в Одеській області на 2018-19 роки.

Прийнято рішення про погодження і затвердження фінансових планів та штатних розписів ряду комунальних підприємств району.

Доповнено Перелік об’єктів нерухомого майна територіальних громад сіл, селища, міста Біляївського району, які планується передати в оренду, та  погоджено передачу в оренду ряду об’єктів  власності місцевих громад у   2020 році.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації.