08.11.2019

У порядку контролю

На апаратній нараді районної державної адміністрації цього тижня, яку провів  виконуючий обов’язки  голови РДА  Іванов Ю.А., було оголошено про завершення будівництва  амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Хлібодарівської селищної ради. Закуповується медобладнання.

На минулому тижні проект корегування  будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини Нерубайської сільради поданий на державну експертизу.

В порядку контролю на нараді розглянуто забезпечення населених пунктів району належним освітленням та обладнанням  вуличними камерами відеоспостереження. Добрі результати цієї роботи у Березанській, Великодальницькій, Вигодянській, Граденицькій, Іллінській, Мирненській, Хлібодарські місцевих радах. Посилаючись на брак коштів досі не встановили відеокамери на в’їздах і виїздах з сіл у Василівській, Дачненській, Кагарлицькій, Кам’янській, Маринівській, Нерубайській, Секретарівській, Усатівській, Холоднобалківській сільрадах.

На виконання  запланованих заходів по поліпшенню належного освітлення в селах району витрачено з місцевих бюджетів 55%  передбачених на це коштів.

Питання оплати за спожиті комунальні послуги та енергоносії тримається на постійному контролі в РДА. Зараз  боргів за оплату спожитих комунальних послуг держустановами району немає. Посилено  увагу до дотримання лімітів споживання енергоносіїв.

Проаналізовано виконання доручення голови РДА по укладанню угод головами місцевих рад на обслуговування комунальних доріг взимку. На жаль, досі  Граденицька, Березанська, Секретарівська, Іллінська, Усатівська  сільські та Хлібодарська селищна ради таких договорів не  заключили, хоча мають  домовленості з місцевими сільгосппідприємствами та фермерами. Перевіряється  готовність техніки до роботи  в умовах  негоди.

Виконуючи постанову Кабінету Міністрів України про порядок та умови надання субвенції з держбюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа створено  районну комісію. Якою  у порядку облікової черговості взяття на квартирний облік таких  дітей визначено дев’ять кандидатів на отримання грошової компенсації на придбання житла.

Обговорено  виконання  затвердженого плану заходів по локалізації та ліквідації спалаху вірусного гепатиту «А»  у Василівці, наповнення бюджету району , виконавську дисципліну в апараті РДА та оперативну і пожежну обстановку в районі.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації