09.08.2018

Урочиста зустріч поважного гостя – координатора програм Турецького агентства зі співпраці і координації в Україні – Болата Хаджи Байрама

7 серпня  в Біляївському управлінні  соціального захисту населення відбулась урочиста подія. Символічну стрічку на вході оновленого приміщення прийому громадян  під  бурхливі оплески працівників установи  та  відвідувачів  перерізав голова  районної державної адмінстрації Василь Петрович Самокиш, заступник голови обласної державної адміністрацї  Юрій Дмитрович Дімчогло та координатор програм Турецького агентства зі співпраці і координації в Україні Балат Хаджи Байрам.

В рамках проекту міжнародної технічної допомоги  «Підвищення рівня інституалізації у системі державного управління» Турецьке агентство   надало підтримку управлінню  соціального захисту населення Біляївської районної державної адміністрації Одеської області.

Тут зроблено ремонт приміщення прийому громадян та облаштовано його для комфортного відвідування населенням, а також придбано обладнання по сучасним критеріям і технологіям для працівників управління.

Це в свою чергу забезпечить виконання обов’язків,  покладених на управління у повному обсязі. Щороку Управлінням соціального захисту населення обслуговується  10850 родин , які отримують державні соціальні виплати  допомоги, 18500 осіб пільгової категорії громадян, та близько 6,0 тис. родин які отримують субсидію.

В цей же день представники Турецької компанії, обласної  та районної влади  відвідали районну лікарню. Адже  дана  компанія виступила донором та придбала дуже необхідне діагностичного обладнання для клінічної лабораторії Центральної районної лікарні та обладнання для фізио-терапевтичного кабінету Великодальницької амбулаторії на

загальну суму  майже мільйон гривень.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації.