22.02.2021

Увага! Інформація у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги

1.Для громадян, які отримують житлову субсидію.

У зв’язку з підвищенням тарифів на житло-комунальні послуги органами соціального захисту населення без особистого звернення заявника буде здійснено автоматичний перерахунок сум раніше призначених житлових субсидій.

 

2.Для громадян, яким відмовлено у наданні житлової субсидії у зв’язку з тим, що вартість послуг у межах норм споживання не перевищила суму обов’язкового відсотка платежу.

Для перевірки права на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг пропонуємо повторно звернутися до уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад або центрів надання адміністративних послуг з відповідною заявою та декларацією.

Документи також можна подати в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики за посиланням https://www.msp.gov.ua/timeline/subsidii.html, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

До 1 березня 2021 року документи дозволено надсилати до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій поштою.

 

3. Для громадян, які використовують електроенергію для опалення (крім тих,3 що отримують житлову субсидію).

1 лютого 2021 року Урядом прийнято постанову № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», якою передбачено надання компенсації побутовим споживачам електричної енергії (окрім тих, які отримують житлову субсидію), для яких до 31.12.2020 року діяв знижений тариф, і які використовують електроенергію для опалення, а також дитячим будинкам сімейного типу, багатодітним та прийомним сім’ям.