06.02.2020

В Біляївській РДА розроблено алгоритм дій в умовах негоди

Відразу по завершенню селекторної наради, голова районної державної адміністрації Самокиш Василь Петрович провів робочу нараду щодо запобігання і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку із ускладненням погодних умов на території району.
Було надано доручення організувати роботу штабу по координації дій для злагодженої роботи всіх служб і оперативного реагування на всі проблеми, що можуть виникнути за умов рясних опадів, морозу і буревію, які прогнозують синоптики.
У всіх службах готові до роботи в умовах негоди. Створено п’ять аварійних ремонтних бригад енергетиків. У районній лікарні, у всіх школах та у ряді сіл є генератори та необхідний запас палива. Школи і дитсадки рішенням комісії ТЕБ та НС ТА наказом управління освіти закрито на карантин у зв’язку з вірусними інфекціями грипу та ОРЗ. Достатній запас піску і солі накопичено дорожніми службами. Допомагати їм розчищати дороги готові місцеві підприємці і фермери за заздалегідь укладеними угодами. Визначено місця розміщення оперативних пунктів обігріву людей та місць відстою великовантажних транспортних засобів. Готові до напруженої роботи і у медичних закладах району.
Голова РДА дав доручення повідомити місцеві ради та ОТГ про приведення у стан готовності пунктів обігріву, здійснити широку інформаційну кампанію серед населення. Кожні три годи в оперативному порядку звітувати в область про ситуацію в районі.

Прес-служба апарату районної державної адміністрації.