11.01.2019

Всі комунальні підприємства працюють у штатному режимі

Про це доповів на апаратній нараді РДА 8 січня начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури  Вигоняйло Є.І., інформуючи про хід опалювального сезону в районі. В усіх приміщеннях дитячих та медичних, культурних закладах тепло. Не мають боргів перед постачальниками комунальні підприємства Наті та Набережне. А у Хлібодарському вони знов зростають.

Взявши цю інформацію до уваги, головуючий на нараді  Іванов Ю. А.  – виконуючий обов’язки голови РДА, дав доручення підготувати звіт про готовність в районі до розчистки доріг від снігових заметів та ожеледі.

Інформуючи про стан надання соціальних допомог та субсидій Підмазко С.С. –  в.о. начальника управління соціального захисту населення, завірила, що заборгованості по виплатах нема. Хоча кількість отримувачів субсидій в районі зменшилась до 5 тисяч осіб.

Медики інформували про те, що вже 54,4 % населення уклали декларації з сімейними лікарями. Протягом минулого року в районі щепленнями охоплено 88,2% дітей, хоча 95 захворіли на кір. Зараз вакцина є і щеплення тривають. Головуючий Іванов Ю.А. звернув увагу на необхідність посилення відповідальності за відмови від щеплень і продовження перевірок у дитсадках і школах  щодо кількості не вакцинованих дітей. Це питання залишено на постійному контролі.

Заслухано питання виконавської дисципліни  в апараті РДА та у порядку інформування про виконання бюджету району, зміни у нормативно- правових актах, про стан оперативної обстановки і пожежної безпеки.

Юрій Анатолійович Іванов розпорядився питання щодо виконання протокольних доручень, наданих на апаратних нарадах, віднині виносити на наступні апаратні наради на постійній основі. Також щоразу  заслуховувати питання про зміни в нормативно-правих актах.

Приємним сюрпризом після закінчення апаратної наради був вертеп у виконанні народного вокального ансамблю Біляївського районного Будинку культури «Від серця до серця». На щастя, на радість, на добро, на вірні справи на благо району, всієї України.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації