11.01.2019

З Новим роком, з новим щастям!

Цілу низку культурно-розважальних заходів було проведено майже в кожному селі у останню декаду минулого року, присвячених Дню Святого Миколая і Новорічним святам.

Відрадно, що разом з районним Будинком культури та визначними колективами Будинків культури великих сіл, відзначились культпрацівники невеликих сіл району. «По країні з краю в край ходить Святий Миколай» розпочали свята у Березані, організувавши разом зі спонсорами і сільрадою великий карнавал під Новий рік. Весело було у Хлібодарі і Петровці, Граденицях і Протопопівці, Кагарлику і Кургані.

У Котовському СК  підготували велику програму «Новорічна казка», у Іллінці назвали її «Казка завітала до господи», а у Кагарлику феєрії «Новорічній ночі» передувала «Новорічна Казка на новий лад».

У багатьох селах стало доброю традицією зустрічати новий рік сім’ями усією громадою, біля спільної сільської ялинки з конкурсами, піснями, подарунками і салютом. Справжніми подіями стали театралізовані вистави, костюмовані карнавали, академічні концерти вихованців музичних шкіл та шкіл естетичного виховання, танцювальних і вокальних студій, вокально-інструментальних колективів і заслужених ансамблів з числа аматорів сільської сцени старшого покоління.

Про подарунки, конкурсні призи і  щедрі торбини Діда Мороза подбали сільські ради та місцеві підприємці-спонсори, депутати.

Свята продовжуються, висвітлюючи відродження народних традицій і обрядів. По селах йдуть вертепи і колядники, готуються щедрівки і театралізовані дійства зимових свят. Один з яскравих вертепів привітав і колектив Біляївської районної державної адміністрації, а також районної ради та інших установ районного центру. Зустрічаймо їх. Шануймося, гуртуймося, радуємося – рік новий народився з Різдвом і вірою в краще.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації