13.06.2018

За безпеку пляжів Біляївщини

З метою забезпечення охорони життя відпочиваючих на водоймах району в рамках виконання  програми «Організація рятування на водах Біляївського району на 2017-2022 роки» районною державною адміністрацією прийнято розпорядження «Про організацію рятування на водах Біляївського району Одеської області у 2018 році». Як воно виконується?

Про це йшла мова на черговій апаратній нараді РДА 11 червня. Про результати перевірки місць масового відпочинку на  водоймах в районі доповів т.в.о головного спеціаліста з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій РДА Євген Вигоняйло. В Холодній Балці ТОВ «Ряд вод» проведено очистку дна водойми. У Граденицях кошти на ці роботи не виділялись, але тут силами громадськості, активістів села території сільського пляжу і прилеглу до неї  упорядковано, прибрано сміття, викошено бур’яни. З школярами проводяться інструктажі щодо поведінці на воді.

Роз’яснювальну роботу серед дітей всіх населених пунктів району проводять спеціалісти міськрайонного сектора ГУ ДСНС України в Одеській області. Підготовлено пляжі з розчисткою акваторій дна улюблених місць відпочинку на території Біляївської, Маяківської, Яськівської ОТГ. У Біляївці підготовлено рятувальний пост районною  організацією  «Товариство рятування  на водах», де є належне спорядження для попередження і рятування від загибелі  у воді.

Керівник РДА Олена Рудоманенко дала доручення посилити роботу по впорядкуванню місць масового відпочинку людей і створенню максимально безпечних умов. Безпека людей – над усе.

На апаратній нараді також було заслухано звіт про роботу музею «Партизанської Слави» с. Нерубайське та плани колектива на майбутнє.

В порядку контролю заслухано довідки про роботу медиків та стан надання державних соціальних допомог, субсидій та пільг. Як повідомила начальник управління соціального  захисту населення РДА Оксана Бордун, заборгованість по виплатах пільг та субсидій скоротилась, але субсидіями користуються нині лише половина родин, що мають право на субсидії без повторного звернення, інші 4256 родин, що користувались субсидіями, ще не надали новий пакет документів  для необхідного нарахування за новими правилами.

 

Прес-служба апарату районної державної адміністрації