09.08.2019

Заключний акорд літнього оздоровлення дітей 2019 року

Цього літа крім оздоровлення дітей району у пришкільних таборах, щасливчики з пільгових категорій отримали безкоштовні путівки у кращі оздоровчі центри країни. 600 тисяч гривень на оплату цих путівок виділено  на цей рік з районного бюджету за Програмою  оздоровлення та відпочинку дітей Біляївського району.

Останнім акордом нинішнього  оздоровчого сезону стали п’ять десятків школярів  з малозабезпечених  чи багатодітних  родин, сироти, обдаровані діти. Всі вони 7 серпня організовано на комфортабельних автобусах з піснями і гарним настроєм вирушили на побачення з морем у оздоровчий центру «Чайка», що у Сергіївці Білгород-Дністровського району. Напередодні така ж група щасливчиків повернулась з цього  табору, сповнена радості та вдячності за подарований тритижневий відпочинок на морі.

Ще шестеро дітей у перші дні серпня відправились на відпочинок у казковий Артек та Одеську «Молоду гвардію». Серед них донька учасника АТО, діти з багатодітних  родин та родин переселенців з тимчасово окупованих територій країни.