До уваги платників податків!

8 грудня 2016 року о 10.00 годині Головне управління ДФС в Одеській області проводить безкоштовний тематичний семінар для платників податків на тему:«Актуальні питання здійснення підприємницької діяльності». Тему семінару ініційовано Громадською організацією «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців». На семінарі будуть розглянуті питання щодо: - вибору системи оподаткування суб‘єктами підприємницької діяльності – фізичними особами (особливості подання звітності та сплати податків); - оподаткування доходів у формі заробітної плати найманих працівників; - додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, відповідальність за порушення законодавства про оплату праці; - реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій; - ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; - видів перевірок суб‘єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та підстави для їх проведення; - електронних сервісів ДФС України, зокрема, функціонування «Електронного кабінету платника» (оновлена версія); - функціонування Центрів обслуговування платників, порядок отримання адміністративних послуг ДФС. Лектори: фахівці Головного управління ДФС в Одеській області, Головного управління Держпраці в Одеській області.

Семінар відбудеться за адресою: м.Одеса, вул. Семінарська, 5(актова зала ГУ ДФС в Одеській області). З організаційних питань щодо участі у семінарі звертатися за телефоном: (0482) 326-228, (0482) 377-576.

Реєстрація для участі у семінарі є обов’язковою і триває до 15 год. 07.12.2016 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HfL0pCD8Xcc8HF3GMkJmOsEQvMcO.

Підтвердження про свою участь учасники отримають 07.12.2016 року на електронні адреси, вказані при реєстрації.

Прес – служба Роздільнянської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області