Порядок сплати єдиного внеску при припиненні підприємницької діяльності

Роздільнянська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області повідомляє, що фізична особа-підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою, а отже і позбавляється статусу платника єдиного внеску.
Таким чином, останнім періодом, за який необхідно сплатити єдиний внесок, буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.
У разі припинення діяльності  фізичні особи – підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подати самі за себе  Звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.
Термін сплати зобов’язань, визначених фізичною особою-підприємцем або особою, яка провадять незалежну професійну діяльність, у Звіті з позначкою «ліквідаційний», настає в день подання такого Звіту, відповідно єдиний внесок сплатити до дати подання Звіту включно.

 

Роздільнянська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області