В Біляївськову відділенні Роздільнянській ОДПІ відбувся семінар на тему: «Новини податкового законодавства»

Відкривала семінар для платників податків перший заступник начальника Роздільнянської ОДПІ   Наталія Козовякіна.   
Під час проведення семінару особливу увагу було приділено питанню про відповідальність платників податків  за неподання або несвоєчасне подання звіту по ЄCВ.
 Наталія Козовякіна детально розповіла платникам податків, що відповідно до п.7 ч. 11 ст. 25 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності, передбаченої Законом №2464, органом Державної фіскальної служби здійснюється накладення штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою.
Зазначила також, що ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності, передбаченої Законом №2464.
Також, Наталія Козовякіна наголосила, що згідно з частиною першою ст.165¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 року № 8073-Х неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо ЄСВ, – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичну особу - підприємця або особу, яка забезпечує себе роботою самостійно, від 30 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.