Визначення доходу юридичної особи – платника єдиного податку при переході на спрощену систему оподаткування всередині року

Роздільнянська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області  повідомляє, що визначення доходу здійснюється для цілей оподаткування єдиним податком та для надання права суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування.

Відповідно до Податкового кодексу України платником єдиного податку третьої групи може бути суб’єкт господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у якого протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 мільйонів гривень.

Звітним періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (стаття 294 ПКУ).

Якщо юридична особа здійснила перехід на спрощену систему оподаткування з 01 квітня, або 01 липня, або 01 жовтня поточного року, то юридична особа – платник єдиного податку третьої групи з метою перебування на спрощеній системі оподаткування визначає сумарний дохід у поточному році з початку цього календарного року: дохід, отриманий під час перебування на загальній системі оподаткування, та дохід, отриманий під час перебування на спрощеній системі оподаткування (за повні календарні квартали).

Більш детально з цим роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 108.01.07).

   

Прес – служба  Роздільнянської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області

 

                   Перший заступник начальника

Р                 Роздільнянської ОДПІ ГУ ДФС                                               

в                 Одеській області                                                                                                            Н. Є. Козовякіна