Служба зайнятості інформує: соціального захисту людей з особливими потребами

Питання соціального захисту інвалідів в Біляївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості займає не останнє місце. Так, 19 серпня проведено семінар для безробітних з обмеженими фізичними можливостями.

З вступним словом до присутніх звернулася спеціаліст центру зайнятості Наталія Халявіцька, яка звернула увагу присутніх на проблему працевлаштування людей, що мають  інвалідність, на сьогоднішньому ринку праці, та можливість отримати БЕЗКОШТОВНО освіту в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Учасникам заходу було надано інформацію про порядок фінансування навчання людей з інвалідністю для отримання вищої та професійно-технічної освіти за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

В ході семінару начальник Біляївського бюро правової допомоги Мая Мосійчук поінформувала присутніх про діяльність центру та детально зупинилися на роз'ясненні Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині її надання соціально незахищеним верствам населення у цивільних та адміністративних справах. Фахівець акцентувала увагу, що особи з обмеженими можливостями мають соціальне право як на отримання безоплатної юридичної консультації, так і на юридичний супровід справи у разі виникнення такої потреби, зокрема скористуватися послугами адвоката за рахунок держави.

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                     

Н.І.Халявіцька