До уваги керівників підприємств, шкіл та кухарів без спеціальної професійної освіти

Найголовнішим приміщенням будь-якого кафе, ресторану або їдальні є кухня. Кухарі цінуються повсюдно. Навряд чи людина, що має профільну освіту, виявиться незатребуваною. Ця робота дуже популярна на сучасному ринку і кількість вакансій у цій сфері постійно зростає, оскільки відкриття нових закладів громадського харчування трапляється досить часто.

Але що робити тим, хто має достатні навики та вміння і довгий час приносить задоволення оточуючим своїми кулінарними витворами, а ось відповідного документу немає? Що робити тим, у кого в штаті людина без спеціальної освіти, але хороший майстер своєї справи?

Існує кілька способів отримати дану спеціальність: закінчити вуз, училище, коледж або витратити кілька тижнів, відвідуючи курси. А можна протягом декількох днів підтвердити результати неформального професійного навчання за професією «Кухар» у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», яке буде здійснене в період з 18 червня по 22 червня 2018 року. 

За більш детальною інформацією запрошуємо звертатися до Біляївського районного центру зайнятості за адресою: м.Біляївка,  пр-т Незалежності, 15, або за телефоном 2-28-80.

 

Біляївський районний центр зайнятості