Мандрівка у країну професій

Літо чарівна пора, пора відпочинку, разом із літом розпочинаються канікули для школярів, а отже – сезон дитячого літнього оздоровлення та відпочинку. 29 травня на території Біляївської територіальної громади розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти. І саме цього дня завітала до центру зайнятості малеча – першокласники Біляївської ЗОШ №2 І-ІІІст. Разом зі своїми вчителями Салтановською Іванною Броніславівною та Шрамко Іриною Володимирівною.  

Для школярів спеціалістом центру зайнятості Наталією Халявіцькою було проведено екскурсію центром зайнятості. Під час зустрічі дітки мали змогу в ігровій формі ознайомились з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», переліком сучасних професій на ринку праці. Діти активно брали участь у запропонованих заходах: конкурсах, перегляді відеороликів та мультфільмів. Малеча мала змогу розповісти про працю своїх батьків та ділилися своїми мріями, використовуючи знання про світ професій, уявляли себе не лише лікарями, вчителями, поліцейськими, а й моряками, рятувальниками, перукарями, будівельниками....

Прийняла участь у заході і начальник Біляївського бюро правової допомоги Мая Мосейчук, яка на прикладах казкових героїв довела до відома малечі їх права та обов’язки. 

Захід пройшов активно, відчувалась зацікавленість школярів до питань, які висвітлювались.

 

Провідний фахівецьз питаньзайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївського районног центру зайнятості                                             Н.І.Халявіцька