Міні-ярмарок вакансій та послуг – ефективний спосіб працевлаштування

12 вересня 2018 року, в приміщенні Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для укомлектування ринкоутворюючих підприємств району, а саме на замовлення КМС № 261, ТОВ «Аквафрост», ПП «Саша», ПТ «Ломбард «Квета» та ТОВ «Торговий дім «Зеніт ЛТД». Для укомлектування підприємств на ярмарок були запрошені шукачі роботи.

Представники підприємств КМС № 261, ТОВ «Аквафрост», ПП «Саша», ПТ «Ломбард «Квета» та ТОВ «Торговий дім «Зеніт ЛТД» ознайомили присутніх з переліком актуальних вакансій, а саме: монтери колій, складачів поїздів, бухгалтера, менеджера зі збуту, касир-операціоніст, касир, продавець-консультант, продавець продовольчих товарів, укладальник-пакувальник, маркувальник, оператор конвеєрної лінії, оператор розфасовувально-пакувального автомата, прибиральник службових приміщень, підсобний робітник та інші.

Всього було представлено більше 40 вакансій. У рамках заходу представники роботодавців ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначених підприємств, графіком роботи, умовами та рівнем оплатою праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Захід відвідали  більше 30 безробітних громадян та відвідувачів, які завітали на ярмарок. Запрошені переглянули презентаційні матеріали про підприємства, а також мали можливість індивідуально поспілкуватися з кожним представником підприємств.

Роботодавці подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосили про готовність до подальшої співпраці.

 

 Біляївська районна філія

 Одеського обласного центру зайнятості