Моє майбутнє в моїй громаді

В рамках тижня «Моє майбутнє в моїй громаді» з 21.09.2019 по 27.09.2019 Біляївькою районною філією Одеського обласного центру зайнятості заплановано для учнівської молоді заплановано ряд заходів в школах Біляївської, Маяківської та Яськівської об’єднаних громад

 

23.09.2019 року «Майстер клас» з залученням представників Одеської Національної академії харчових технологій (Скрипніченко Дмитро Михайлович - доцент кафедри  технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики та студенти):

 - юний парфумер (виробництво духів та косметики);

- Чи натуральне молоко Ви вживаєте? (сліпа дигустація молочних продуктів)

 

25.09.2019 року «Ярмарок професій» за участю викладачів та студентів ДНЗ "Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнского національного педагогічного університету ім.Ушинського (студенти демонструють свої вироби (кравець-закрійник) – чудові сукні; бажаючим -зачіски (перукарі), та денний макіяж (візажисти).

 

26.09.2019 року День кар’єри. Зустріч з старшим офіцером Південного відділення комплектування Національної гвардії України С.О.Ящишиним. "Презентація Харківської Національної академії Національної гвардії України".