Міжнародний день молоді в Біляївському центрі зайнятості

На передодні Міжнародого дня молоді, який святкують в світі та Україні 12 серпня, в  Біляївському центрі зайнятості, проведено семінар-тренінг "Особливості зайнятості молоді" (для безробітних з числа молоді до 35 років).

«Таке свято, як Міжнародний день молоді дуже важливе у наш час. Зараз, у віці до 25 років, живе понад 3 мільярди осіб. І якщо вірити статистиці, то близько 500 тисяч живуть в бідності, через яке щодня гине 30 тисяч молодих людей. Понад 100 тисяч дітей не відвідують школи. І приблизно 7 тисяч щодня заражаються Снідом. Така жахлива статистика говорить про те, що молоді люди потребують допомоги і опіки. І Міжнародний день молоді повинен цьому сприяти»,  - саме таким був початок зустрічі з молоддю яка прийшла цього дня до центру зайнятості.

Під час заходу були обговорені головні проблеми сучасного суспільства, що стосуються молодих людей та основні шляхи їх подолання: причина безробіття серед молоді, отримання освіти, працевлаштування....

Приємно відмітити, спільні зусилля спеціалістів з питань зайнятості, які вдало підбирають вакансії, надають інформацію щодо безкоштовного отримання послуг, можливості підвищення конкурентоспроможності за допомогою ваучера, підвищення кваліфікації та отримання освіти у Державному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»; роботодавців, які зацікавленні в якісному підборі фахівців, з відповідною освітою. Молодь, яка була на зустрічі, зацікавилась, а дехто  виявив бажання навчатися в Одеському центрі професійно технічної освіти державної служби зайнятості. І як підсумок троє молодих людей написали заяви на отримання професії в «кухар» (початок навчання 27.08.2018) та одна на «кондитера» (початок навчання 20.08.2018).

В кінці зустрічі присутні переглянули відеоролик «Презентація Одеського центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» та отримали інформаційні буклети та відповідь на питання, які їх цікавили.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                     

Н.І.Халявіцька