Національна академія Національної гвардії України запрошує на навчання

Незабаром розпочнеться вступна кампанія до навчальних закладів України. У старшокласників загальноосвітніх закладів настає важливий період життя: вибір вищого або професійно-технічного навчального закладу, де можна отримати спеціальність або професію. Саме з цією метою в Біляївському районі активно проходить робота з питань професійної орієнтації молоді: чи то Дні відкритих дверей центру зайнятості, зустрічі в школах району, презентації навчального закладу, дні відкритих дверей навчальних закладів. Під час кожної зустрічі розглядаються такі важливі питаня, як:

-         класифікація професій;

-         формула вибору професії «Хочу. Можу. Треба»;

-         помилки, які трапляються при виборі професії;

-         ситуація на ринку праці. Барометр професій

-         навчальні заклади, умови навчання та працевлаштування.

На зустріч зі школярами Біляївських шкіл завітав заступник начальника Південного відділення комплектування Національної гвардії України Звягінцев Олександр Сергійович, який проінформував присутніх про умови вступу до вищого учбового закладу – Національної академії Національної гвардії України (м.Хрків) з можливістю отримання вищої освіти та офіцерського звання.

Навчання в Академії проводиться на факультетах:

-         командно-штабному

-         інженерно-технічному

-         економіки та менеджменту

-         гуманітарному

-         Київському факультеті (спеціальність Право)

Під час зустрічі учні мали змогу безпосередньо поспілкуватися щодо умов вступу (майже на всі факультети приймають як хлопчиків так і дівчаток), навчання та працевлаштування, поставили ряд питань, що стосувалися зацікавленості даними професіями.

Вступна компанія триває, і центр зайнятості чекає нових гостей та нових цікавих зустрічей, які допоможуть нашим випускникам у виборі свого майбутнього.

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївського районного центру зайнятості                                  Н.І.Халявіцька