НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЦЯ ЛЮДЬМИ!

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

9 жовтня працівники Біляївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості прийняли участь в робочій зустрічі Біляївської районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Одним з основних питань, яке стояло на порядку денному , це – механізм взаємодії Закону України «Про протидію торгівлі людьми та Національної тпрограми з протидії торгівлі людьми». Перед присутніми виступила радник губернатора Людмила Акімова та заступник голови громадського руху «Віра, Надія Любов» Ольга Костюк.

На сьогодні в Біляївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості досить часто для безробітними, що перебуваю на обліку в центрі зайнятості та для учнів загальноосвітніх шкіл, проходять зустрічі з представниками благодійної організації «Карітас Одеса УГКЦ», громадського руху "Віра, Надія, Любов", бюро правової допомоги, управління соціального захисту населення Біляївської РДА, управління пенсійного фонду, де розглядаються питання винесенні на порядок денний координаційної ради. Адже обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості, а кожна людина самостійно вирішує, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії, забезпечуючи собі майбутнє та не стати жертвою торгівця людьми.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                      Н.І.Халявіцька