Нове у профнавчанні

В житті кожної людини настають моменти, коли хочеться внести зміни в своє життя. Ось і наша героїня Марія Миколаївна Любчак, маючи досить великий досвід роботи кухарем як за межами України так і в Україні, стояла перед вибором: надати документ про освіту чи залишитися без улюбленої роботи в дружньому колективі… Що робити? Існує кілька способів отримати дану спеціальність: закінчити училище, коледж або витратити кілька тижнів, відвідуючи курси. Часу немає…

Марія Миколаївна, людина цілеспрямована, енергійна, заощадлива і має багато знайомих та друзів, які порадили звернутися до центру зайнятості, де спеціалісти надали інформацію, як можливо протягом декількох днів отримати такий бажаний документ, запропонували заповнити Анкету самооцінювання, яка передбачає визначення рівня професійної підготовки та за результатами цього анкетування Марія Миколаївна була направлена до Одеського центру професійно технічної освіти державної служби зайнятості, щодо подальшої процедури отримання кваліфікації.

І ось Марія Миколаївна Любчак зі словами вдячності завітали до нас, до центру зайнятості, де поділилися своїми враженнями: «Я дуже вдячна долі, що саме такі корективи внесла в моє життя. Протягом двох днів разом з дівчатами ми  підтверджували свою кваліфікацію. Я не очікувала і була приємно вражена навчальним закладом, умовами, в яких навчаються та проживають студенти. Я навіть не могла подумати що таких інтелігентних, чудових, добрих та чуйних людей я зустріну в одному місці і одразу. Особливо вдячна викладачам (Григорію Геннадійовичу, Інні Петрівні, Юлії Олексіївні, Тетяні Дмитрівні, Тамілі Василівні) за організацію та допомогу, яка була нам запропонована. І головне, наступного дня, після отримання документу державного зразка, мене було переведено з кухонного робітника на кухаря 3 розряду в Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону. Хочеться додати, що наступного року я обов’язково поїду підвищити свій розряд.»

Підтвердити результати неформального професійного навчання за професією «Кухар» можна у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» щомісяця всього за декілька днів.

Провідний фахівець з питань зайнятості

 

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                     

Н.І.Халявіцька