ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ

Значну роль в історія нашого міста Біляївка та Одеси відіграє водопровідна станції “Дністер”, яка започаткована у 1873 році. Осередок, де йде забір Дністровської води, її фільтрація і відкачка в Одесу і райони області, має свою давню і багатогранну історію. Саме тут на сьогоднішній день працює більше 500 чоловік, люди різних спеціальностей та професій, які підтримують життєдіяльність всього регіону, саме з цього розпочався 24 вересня в Біляївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості семінар «Презентація роботодавця».

На зустріч з безробітними, що перебувають на обліку в центрі зайнятості запрошено старшого інспектора з кадрів ТОВ «Інфокс» філії «Інфоксводоканал» департамента водопостачання ВОС «Дністр» Марину Шепель. На початку свого виступу Марина презентувала відеоролик «Презентація водоочисної станції «Дністр»; надала інформацію про структурні підрозділи: цех очисних споруд, цех головних водогонів, цех насосних станцій та вакансії які потребують укомплектування. Особливо висококваліфіковані робітники.

Продовжила зустріч фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Наталія Халявіцька, яка відмітила аби не поповнювати лави безробітних, здобувайте професії, яких потребує сучасний ринок праці в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості де здійснюєть БЕЗКОШТОВНО професійне навчання та підвищення кваліфікації. 

В кінці зустрічі у безробітних, які завітали до центру зайнятості виникло багато запитань до Марина Анатоліївна на які вона з задоволенням надала відповідь: розмір заробітної плати, соціальний пакет, відпочинок дітей співробітників в дитячому таборі «Юний романтик» та інші.

 

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості                                      Н.І.Халявіцька