Профорієнтація під час літніх канікул

Літо – пора відпочинку школярів, гарна можливість не лише добре відпочити та набратися сил перед новим навчальним роком, а ще отримати професійні послуги без відриву від відпочинку: дізнатися більше про професії, розповісти про свою мрію «Ким буду?» та «Чому?», розповісти про професію своїх батьків. А ще за допомогою олівців ти шарикової ручки відтворити свою мрію на аркуші паперу. А ще…

Плідно пройшла перша половина червня в Біляївському центрі зайнятості, щодня двері нашого центру зайнятості були відкриті для школярів Біляївської об’єднаної територіальної громади. Спеціаліст центру зайнятості Наталі Халявіцька для дітей проводила екскурсії по центру зайнятості, з задоволенням малеча проводила свій час в дитячій кімнаті де були організувані захоплюючі ігри: «Відгадай професію», «Яка професія найважливіша?», конкурси знавців професій, перегляд анімаційних відеороликів та мультсеріалів, конкурс малюнків, та фотосесія на згадку про зустріч.

В рамках угоди про співпрацю активну участь у заходах взяла  начальник Біляївського бюро правової допомоги Мая Мосейчук, яка в доступній для малят формі з ігровими елементами та на  прикладах казкових героїв довела до відома малечі їх права та обов’язки.

З радістю та зацікавленістю діти взяли участь в професіографічних екскурсіях до Біляївського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області. Надав допомогу в проведені екскурсії начальник ІЗ ДПРЧ Головного управління ДСНС Задзик Володимир Вікторович. Саме тут у дітей була змога посидіти у машині яка в будь який час готова виїхати на виклик, одягнути  спорядження пожежника та оглянути службові приміщення наших рятувальників: клас для заняття, кімнату для відпочинку, навіть на кухню та в їдальню зазирнула наша малеча.

А ось для дівчаток незабутня зустріч в салоні краси «ЖАННЕТ» де підприємець, чудова майстриня своєї справи Осадчук Жанна Володимирівна доступно і цікаво розповіла як дітям та підліткам необхідно доглядати за волоссям, які цього року сучасні зачіски та коли можна та чим фарбувати волосся, аби не зашкодити.

 

Провідний фахівецьз питаньзайнятості

відділу надання соціальних послуг

Біляївського районног центру зайнятості                                             Н.І.Халявіцька